stavební parcely pro rodinné domy - Velký Osek

V zahradách






MICT s.r.o
Nad Šeberákem 1262
Praha 4 148 00
+420 603 267 213
karban.vaclavmictsro.cz
www.mictsro.cz
 


Popis lokality

Velký Osek - lokalita „V zahradách“

 

Lokalita „V zahradách“ se nachází na jihozápadním okraji obce v návaznosti na stávající zástavbu rodinných domů a tvoří ji 12 stavebních parcel pro individuální výstavbu rodinných domů.Většina lokality je zastavěna jednopodlažními RD s podkrovím, či dvoupodlažními RD. Výstavba v lokalitě je omezena pouze v rámci stavebního zákona, žádnými místními normativy.

 

Stavební pozemky jsou umístěny v klidném prostředí, v rovinatém terénu. Na západním okraji lokality se nachází Zoopark s několika desítkami zvířat, v jeho sousedství je pískové jezero vhodné ke koupání. Vedle něho je postaven motel U jezera se dvěma restauracemi, s venkovním posezením, množstvím pokojů k ubytování a s tenisovým a volejbalovým antukovým kurtem.

 

Lokalita je vybavena veškerou technickou a dopravní infrastrukturou, jejíž výstavba již byla kompletně dokončena a zkolaudována. Konkrétně se jedná o splaškovou kanalizaci, vodovod, středotlaký plynovod s přípojkami, elektrické rozvody NN, rozvody slaboproudu (telefon) a veřejného osvětlení včetně veřejného rozhlasu. Jednotlivé ing sítě jsou vyvedeny na parcelách v betonových pilířích (el. NN, plyn, tel) nebo plastových šachtách (voda, kanalizace). Lze tedy okamžitě zahájit výstavbu RD.

 

Lokalita je řešena jako obytná zóna s omezenou rychlostí automobilů na 20km/h a s předností chodců na komunikacích. Po jedné straně obousměrné komunikace se střídají stromy s parkovacími stáními, druhá strana komunikace je osázena okrasnými keři.

  

 

Fotografie lokality - klikněte pro zvědšení
misto.jpg
vzahradach1.jpg
vzahradach2.jpg